Квиз опште информисаности

Четвртог децембра 2015. године у просторијама Канцеларије за младе Бајина Башта, организован је квиз опште информисаности за наше гимназијалце. Гимназијалци су имали прилику да покажу знање из разних области културе, али и да науче нешто ново. Питања су била прилагођена свим разредима средње школе. Подршку нашим гимназијалцима су пружали и професори гимназије „Јосиф Панчић“. Учествовало је 12 тимова, по 3 ученика из сваког одељења. Насумичним одабиром бирани су противници, да би системом елиминације остале 2 најбоље екипе, које су водиле борбу за прво место. Такмичаре је надгледао жири младих волонтера, који су се трудили да све протекне у најбољем реду. Победничка екипа је одељење 4-В, коју су чинили Огњен Тришић, Душан Тодоровић и Марко Митровић. Надамо се да ће нам Канцеларија за младе обезбедити још оваквих прилика за дружење и ширење знања.

победничка екипа

детаљ са такмичења