Е УПИС – ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ

Упис ученика у средње школе – први уписни круг, осим за упис у музичке и балетске школе

четвртак-петак 09. и 10.07. 08.00-15.00

Упис ученика у средње школе – други уписни круг, осим за упис у музичке и балетске школе

понедељак 13.07. 08.00-15.00

Упис се може реализовати или Е-УПИСОМ или на досадашњи начин ДИРЕКТНО У СРЕДЊОЈ ШКОЛИ.

Пошто је на порталу еУправе доступна унапређена услуга за упис ученика у средње школе (еУпис), Школа је дужна да обавести родитеље, односно друге законске заступнике ученика о следећем:

1) Да имају могућност пријаве за упис ученика у средњу школу преко Портала еУправа и да, у том случају, не морају да долазе у школу,

2) Да они који не искористе услугу преко Портала еУправа морају да дођу у школу, али да нема потребе да донесе било који документ у папирном облику (изводе, потврде о пребивалишту и лекарско и сл.).

Изборни програми – Шк. 2020/21. година

У складу са наставним плановима и програмима у средњој школи,  ученик првог разреда гимназије је обавезан да поред грађанског васпитања или верске наставе изабере ДВА од четири понуђена  ИЗБОРНА ПРОГРАМА

Први разред – четири изборна програма:

1.ПОЈЕДИНАЦ, ГРУПА, ДРУШТВО

2. ЗДРАВЉЕ И СПОРТ

3. ЈЕЗИК, МЕДИЈИ И КУЛТУРА

4. УМЕТНОСТ И ДИЗАЈН

У прилогу је документ који можете преузети о изборним пакетима за први разред. Изјаснити се за два од понуђена четири и послати на мејл pedagog.gimbb@gmail.com. Рок за изјашњавање је 13.7.2020.