Ученици гимназије поновно на програму Радио Београда

Емисија Радио Беогрда 1 “ Из тинејџ угла “ емитвана је уживо 26. априла 2014. године из просторија наше школе, а гости су били чланови Дебатне секције. Ово је био други пут у последњих неколико година да су ученици наше школе учесници емисија Радио Београда. Тема овог пута била је : Разговори о разговорима.

Активног учешћа узели су ученици : Кристијан Митровић, Бојана радојичић, Бојана Стеванетић, Вера Ристивојевић, Лазар Марковић и Владимир Живановић. Говорило се о свакодневним разговорима младих, о школи коју похађају и због чега би било добро да будући средњошколци упишу баш гимназију “ Јосиф Панчић “ у Бајиној Башти. На крају је разоварано и о томе како се млади проводе у Бајиној Башти.

Емисија је и по речима ученика, али и по речима аутора била веома успела, а аудио снимак може да се преузе на сајту Ради телевизије Србије на следећем линку.