Кошаркашко такмичење

Мушка кошаркашка екипа Гимназије '' Јосиф Панчић ''

У организацији Гимназије “ Јосиф Панчић “, 22. и 23. новембра 2012. године одржано је Окружно такмичење у кошарци за годишта 1996. и 1997. Првог такмичарског дана такмичили су се дечаци, а поред екипе домаћина узеле су учешћа следеће екипе : Економско-трговинске школе из Пријепоља, Ужичке гимназије, Средње-техничке школе “ Св. Ахилије “ из Ариља, Техничке школе из Косјерића, Техничке школе из Нове Вароши и Техничке школе из Пожеге.

Женска кошаркашка екипа Гимназије '' Јосиф Панчић ''

Прво место је освојила екипа Ужичке гимназије, а екипа домаћина је освојила 6 место. Другог такмичарског дана такмичиле су се девојке, а поред екипе домаћима узеле су учешће екипе : Медицинске школе из Ужица и Економско-трговнске школе из Пријепоља. Прво место је освојила екипа Економско-трговинске школе из Пријепоља, а екипа домаћина је освојила 3. место. Посебну похвалу, за приказано залагање и спортски дух заслужила је женска екипа домаћина такмичења. Девојке су изгарале на терену и захваљујући борбености пружиле и више од својих могућности.