Успех ученица Гимназије на Републичком такмичењу у стрељаству

Републичко такмичење у стрељаству

Женска екипа у стрељаштву Гимназије

за омладинке и омладинце, ученике средњих школа одржано је 16. априла 2013. године у Смедереву. На овом такмичењу је учествовала и екипа наше школе у саставу : Крсмановић Сања,Томић Марија и Милинковић Тања.

У веома јакој и острој конкуренцији од 21 екипе, заузеле су треће место и освојиле први пехар у стрељаству у историји наше школе уопште. При том треба нагласити да им је ово било прво велико такмичење нивоа државног првенства у веома лепој, новоотвореној, савременој стрељани, какву су по први пут имале прилику да виде.

На борилишту

Посебан утисак на девојке остављали су такмичари представници других екипа са изузетном опремом, почев од специјалних ципела, панталона и јакни па све до ситних детаља. Ваљда је то и инспирисало насе девојке да извуку оно најбоље из себе, па су Тања и Марија овом приликом постигле своје најбоље личне резултате. Остаје нам само да им пожелимо да наставе са сјајним резултатима на свим пољима, као и до сада.

Женска екипа у стрељаштву Гимназије