Наши учесници републичких такмичења

Ученици наше школе редовни су учесници републичких такмичења чиме се сви поносимо. Ове школске године нарочито су се истакли:

Бојана Радојичић, ученица Iв разреда природно-математичког смера, која је учествовала на Републичком такмичењу из биологије. У јакој конкуренцији вршњака из целе земље освојила је 5. место.

Бојана Радојичић

Миленко Алексић и Биљана Марковић деле клупу и заједничку љубав према друштвеним наукама. Ученици су  IIа разреда и на такмичењу из историје показали су завидно знање.

Биљана Марковић

Миленко Алексић

Марија Томић, иако ученица IIв одељења природно-математичког смера, вишегодишњи је учесник такмичења из матерњег језика. Ове године учествоваће на Републичком такмичењу из српског језика које се традиционално одржава у Тршићу.

Марија Томић

Слободан Тадић, ученик је IIIв одељења природно-математичког смера и представљаће нашу школу и такмичити се на Републичком такмичењу из српског језика.

Слободан Тадић

СВИМ УЧЕНИЦИМА ЧЕСТИТАМО И ЖЕЛИМО ПУНО УСПЕХА У ПРЕДСТОЈЕЋЕМ РАДУ И НАРЕДНИМ ТАКМИЧЕЊИМА!!!