ОРИЈЕНТИРИНГ 2015.

Канцеларија за младе Бајина Башта (КЗМ), са Ученичким парламентом, организовала је оријентиринг  06. октобра 2015. године  за ученике Гимназије „Јосиф Панчић”.
Окупљање учесника (СТАРТ) било је на паркингу хале у Бајиној Башти где су волонтери гимназије (парламента) и КЗМ-а дали одреднице  тимовима, мапе и објашњења. Мапа је садржала означене локације (13 етапа) у СТЦ «Браћа Милутиновић» које су биле означене као посебни задаци (ношење јајета кашиком, претрчавање одређене дистанце, занимљива географија, разне загонетке…). Сваки тим успешно извршеним задатком добијао је слово, где на самом финишу (испред гимназије), морао да склопи финалну реч.

За прва три места, тимови су добили вредне награде.

Оријентиринг 2015. сматра се успешно обављеном акцијом КЗМ-а и Ученичког парламента и засигурно ће се оджавати и следећих година.

BeFunky Collage

BeFunky Collage2