Наши најуспешнији ученици

Традиција Гимназије „Јосиф Панчић“ је да на крају сваке школске  године посвети посебну пажњу свим оним ученицима који су представљали школи на највишим такмичењима на нивоу Републике Србије. Ове године на свечаном пријему били су присутни најбољи математичари, љубитељи језика и лепе речи, биологичари, као и стрелци који су успешно показали своја знања и вештине на свим нивоима такмичења у својим областима.

Похваљени су ученици и њихови професори који су их подржали и усмерили да највиших одликовања.

На првом месту су свакако млади математичари које су припремали професори Милош Танасијевић и Јелена Стојкановић:

1. Радивоје Нешковић
  2. Тамара Ђурић
  3. Бојана Гавриловић
  4.  Дејан Јовановић

На такмичењима из српског језика и књижевности одржаним и Сремским Карловцима( „Књижевна олимпијада“) и Тршићу ( текмичење у познавању језика и језичке културе)  своја знања показале су ученице:

1. Јована Томић (Сремски Карловци)
  2. Јелена Јелисавчић (Сремски Карловци)
  3. Александра Станић(Сремски Карловци)
  4. Анђа Радуловић (Тршић)
  5. Зорана Гавриловић (Тршић)

Тим љубитеља језика и књижевности припремале су професорке Горгина Ђурић и Јелена Марковић.

Најуспешнија ученица која је представљала нашу школу на републичком такмичењу из биологије које је одржано у Београду је Наташа Јовановић  коју је у знања ове науке упутила професорка Александра Ђурић Караклић.

У категорији спортских такмичењапредвођене професорком Миљом Петровић  најбоље резултате оствариле су чланице стрељачког тима које сачињавају:

1.Марија Томић

2.Тања Милинковић

3. Слађана Тешић

Свим ученицима желимо пуно среће и успеха у наредном раду и такмичењима !

најуспешнији ученици и њихови професори 2013/2014